//Annonse//

Hei.

Søndag. Mammaen hadde vakt og pappaen jobb. Og vi hadde ingen barnevakt. Det vil si, Eir mente hun kunne styre skuta. Og Isa skulle hjelpe til.

Eir er ingen morgenfugl. Isa derimot kan godt stå opp når hanen galer, eller Dis roper, alt ettersom.

Og i morges gikk det helt fint for en litt trøtt mamma å strekke seg litt lengre i senga. For Isa og Dis testet nemlig ut det nye hundespasettet fra Playmobil City Life.

Et svært sett med et hundehotell. Og et mindre sett med et medfølgende spa.

Masse hunder, bånd, leker og spa med badekar, svamp og børster.

Isa ledet showet, Dis var handtlanger. Og hundebørster.. og turadministrator..

En riktig trivelig start på søndagen ble det. Takket være Playmobil. Jeg har liksom trodd at Playmobil var litt mer for de små, men etter st vi har fått lov å teste ut flere sett så viser det seg at den som altid blir mest ivrig er Isa. Og til forskjell fra Lego som går det mye bedre når Dis vil være med å leke for det er ikke så mye som blir ødelagt.

Snart har både Isa og Dis bursdag. Øverst på Isas ønskeliste står nå sykehuset fra Playmobils City Life serie. Og det spørs bare om ikke noen blir fornøyd når gaven åpnes på den store dagen.

2 Kommentarer on Søndagsmorgen og Playmobil.

Stengt for kommentarer.