Hei.
Det står til liv. Selv om det kanskje ikke virker sånn når man ser på bloggeaktiviteten den siste tiden.
Årsaken er latterlig enkel. Jobb. Det har vært en smule hektisk for å si det mildt. Todelt vakt er litt over snittet travelt så når jeg etter at ungene har fått sitt, har sunket ned i sofaen (hvis jeg ikke har måttet ut på jobb) så har det vært lite overskudd til blogg. Men sånn er det nå bare. En sommer går fort og jeg satser hardt på å være tilbake for fullt om ikke så alt for lenge. Så ikke slett meg fra leselista da er du snill 🙂
Så det var egentlig alt jeg ville si.
Vi høres.
8 Kommentarer on Livstegn…
Stengt for kommentarer.
Som om det kunne skje at du ble slettet fra leselista!
Godt det er midlertidig og du ser lys i enden av tunnelen. Jeg har flere ganger tenkt på at det virker som om mange leger jobber veldig mye, men kan det ikke ha uheldige helsemessige konsekvenser hvis det varer lenge?
Abelone Vil gjerne at du leser denne blogposten Alle gode ting er tre – på reise
Joda, jeg ville ikke jobbet sånn her året på tamp, men denne sommeren ble det nå sånn av ulike årsaker.. 😀 men som du sier så er det en ende på det..
Alt til sin tid, eller hva?
Håper du tar deg tid til å kose deg innimellom all jobbingen.
Ønsker deg en fin sommer!
Litt kos er det alltid tid til. God sommer til deg også 😀
Vel, jeg vet at dere gjør andre ting, og at du tar vare på deg og dine. Så får bloggen komme senere, da? Ingen er døde, og du kan aldri bli slettet fra noen bloggroll???? Hallo!
Avdeling Holt/ Anja Holt Vil gjerne at du leser denne blogposten Bambustannbørster, er ikke det bare for hippier’a?
Hyggelig med et lite livstegn da, Laila. Nyt dagene og familien i mellom slagene, – og bloggen den kommer i røsk og napp, alt etter som hvor travelt resten av livet er 🙂
Ha gode dager på jobb og ellers.
Nann karin Vil gjerne at du leser denne blogposten Å dele en liste om sommerferien
Er det noen som ikke blir slettet så er det vel deg. Da venter man på roligere tider, og ønsker deg en fin sommer.
Ha en fin sommer – på gjenhør/gjensyn/gjenles når tidene roer seg 🙂